bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 03.05.2015, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja danych

Dane kontaktowe

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul.Słowackiego 74 82-200 Malbork

godziny otwarcia 7:00-15:00

tel. 55 647-27-81
fax 55 647-27-28

adres e-mail : sekretariat@mops.malbork.pl

Dyrektor mgr. Jacek Wojtuszkiewicz

przyjmuje interesantów w środy w godz.9.00-13.00

Zastępstwo w czasie nieobecnosci dyrektora pełni
mgr. Małgorzata Wojciechowska
tel.55 647 27 81 wew.30

Komórka BHP:
specjalista Katarzyna Mikołajczyk

Radca Prawny:
Bożena Marczuk
przyjmuje klientów korzystających z pomocy tut.ośrodka w środy od godz.10.00

SEKRETARIAT

Starszy Referent

Dorota Andrysiewicz
dorota.andrysiewicz@mops.malbork.pl
tel. wew. 10

KADRY

Starszy specjalista ds. kadr
Ewa Piotrowska
ewa.piotrowska@mops.malbork.pl
tel. wew. 16

ADMINISTRACJA

Inspektor ds. finasowo-gospodarczych
Joanna Słończyńska
joanna.slonczynska@mops.malbork.pl
tel. wew.34

Referent prawny

Rafał Czarnecki
tel. wew.24

USŁUGI OPIEKUŃCZE

Starsi referenci ds. usług opiekuńczych

Monika Harasimowicz
Lucyna Śnios

lucyna.snios@mops.malbork.pl
tel.wew.35

Stanowiska pracy współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

BIURO PROJEKTU „OŚRODEK WSPARCIA RODZINY”

Koordynator projektu „Ośrodek Wsparcia Rodziny”

Monika Dobrowolska
monika.dobrowolska@mops.malbork.pl
tel. wew.15

Pracownik socjalny w projekcie

Emilia Zielińska
emilia.zielinska@mops.malbork.pl
tel. wew. 36

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ z zakresu pomocy społecznej

Starszy specjalista ds. świadczeń

Danuta Wilczewska
danuta.wilczewska@mops.malbork.pl
tel. wew. 11

KSIĘGOWOŚĆ
tel.wew.12

Główna księgowa
tel.wew.32

Specjalista ds. płac Lidia Mroczek
tel. wew.27

Inspektor Magdalena Kluczyńska

magdalena.kluczynska@mops.malbork.pl
tel.wew. 25

Specjalista (kasa)

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH

Budynek Starostwa Powiatowego w Malborku
parter Pl.Słowiański 17

Dział Świadczeń Rodzinnych – POK. Nr 4
poniedziałek 7.00 – 15.00
wtorek 7.00 – 15.00
środa 9.00 – 17.00
czwartek 7.00 – 15.00
piątek 7.00 – 15.00

Dział Funduszu Alimentacyjnego – POK. Nr 17
poniedziałek 7.00 – 15.00
wtorek 7.00 – 15.00
środa 9.00 – 17.00
czwartek 7.00 – 15.00
piątek 7.00 – 15.00

Specjalista ds. Świadczeń Rodzinnych Monika Sobczyńska
monika.sobczynska@mops.malbork.pl

Inspektor Patrycja Kotowska
tel. (055) 647-16-06
patrycja.kotowska@mops.malbork.pl

Starszy Inspektor Justyna Rutkowska
tel. (055) 647-16-12
justyna.rutkowska@mops.malbork.pl

Starszy Inspektor Karina Zając
tel. (055) 647-16-05
karina.zajac@mops.malbork.pl

Inspektor Natalia Mleczek
tel. (055) 647-16-11
natalia.mleczek@mops.malbork.pl

Starszy Referent Beata Kapuścińska
tel. (055) 647-16-08
beata.kapuscinska@mops.malbork.pl

Referent Natalia Wawrzyniak
tel. (055) 647-16-08
natalia.wawrzyniak@mops.malbork.pl

STACJA SOCJALNA JOHANITÓW
tel.wew. 23
Wiesława Dolatta
Alicja Osińska



Opublikował: Łukasz Mielnik
Publikacja dnia: 03.05.2015
Podpisał: Łukasz Mielnik
Dokument z dnia: 26.02.2015
Dokument oglądany razy: 502